Training Jeugdteam Hengelsport Federatie Midden Nederland

0 941
15 apr

Afgelopen zaterdag 13-4-2019 hebben we met ons jeugdteam getraind en ons voorbereid op een aantal wedstijden (Youth Challenge en TC U20) die we gaan vissen op het Beukers Kanaal te Giethoorn. De weersomstandigheden waren bar en boos maar dat heeft ons er niet van weerhouden er een prima trainingsdag van te maken. Vooraf hebben we elke visser een aantal opdrachten meegegeven om zo de tactiek voor de komende wedstrijden uit te stippelen. Er werd redelijk vis gevangen en iedereen heeft zijn opdrachten prima uitgevoerd. Een aantal technische en tactische zaken zijn getraind en hopelijk kunnen we hier ons voordeel mee doen tijdens komende wedstrijden. Na afloop van de training is de nieuwe outfit aan het team uitgereikt waarvoor namens het team dank aan onze Federatie.

Deze dag heeft Lieke Boersma een dagje mee gevist op haar verzoek met ons team. Lieke heeft zich prima staande gehouden tussen de jongens en omdat bij de training snoek meetelt ook nog eens het hoogste daggewicht gevangen. Duidelijk is dat Lieke een talentje is waar we nu al trots op zijn en waarvan we hopen dat ze vaker mee zal trainen. Ook hoop ik dat ze een voorbeeld is voor kinderen die ook een keer mee willen trainen. Wil je dat, neem contact op met de coach en je bent erbij!!!En dan nog even dit, afgelopen zondag heb ik een bezoek gebracht aan de laatste training van de nationale jeugd selectie van Nederland. Deze dag is Roy Vaanholt geselecteerd voor het Nederlandse Team in zijn leeftijdscategorie en mag Roy Nederland komende zomer voor het eerst vertegenwoordigen op het WK in Spanje. Roy van harte gefeliciteerd met je selectie. Roy heeft een aantal jaren gevist in ons federatie jeugdteam en werd toen begeleid door Christian Surquin en Dick Berends. Ook voor ons team een mooi succes en een stimulans voor iedereen om zich voor 100% in te zetten voor zijn of haar hengelsport.
Namens Federatieve Wedstrijdcoach
Frans Wulterkens T 06-51147916


Gerelateerde berichten
Facebook reacties

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.