Wedstrijd Jeugdteam HFMN

0 1085
16 okt

Afgelopen weekend heeft ons jeugdteam de laatste wedstrijd gevist van de Evezet Teamcompetitie Dames en U 20. Gevist werd er in het Noord Hollandskanaal bij Purmerend. Door de slechte weersomstandigheden was deze wedstrijd 2 weken geleden afgelast.

Ook dit weekend weer een geweldige wedstrijd met prima vangsten voor en door de top van de nationale jeugd heren en dames alle leeftijden. Onder andere het voltallige WK jeugdteam en het WK damesteam strijden in deze competitie voor de nationale titel. Kortom een zeer sterke bezetting waar je als 15 jarige debutant zo maar langs een 3 voudige wereldkampioen dames kan komen te zitten!

Ons team heeft deze laatste dag met 19 punten een prima resultaat neergezet met een 3e plaats in het dagklassement van totaal 14 teams. Met een 3e plaats van Stijn, een 3e plaats van Kevin, een 4e plaats van Mathias en een 9e plaats van Ties en met Luc ditmaal als bankrunner het beste resultaat van deze competitie. Mooi is te zien dat we elke wedstrijd vanaf de eerste een beter dagresultaat hebben neergezet. Dit geeft aan dat we als visser individueel en als team zeker gegroeid zijn in de loop van het seizoen en deze competitie veel hebben geleerd. Alle uitslagen zijn terug te vinden op de site van Sportvisserij Nederland.

Voor de komende periode gaan we nog een aantal clinics organiseren en ervaring opdoen met o.a. Matchvissen, voorn vissen in havens en karpervissen op een commercial.

Inmiddels zijn we ook al weer bezig om te proberen ons team voor 2020 uit te breiden, er zijn al een aantal contacten gelegd met jeugdige vissers om komend seizoen in ons team te vissen. Mocht jij ook belangstelling hebben laat je horen dan nemen we contact met je op. Ook hengelsportverenigingen, jeugdbegeleiders en ouders van jeugdige vissers die belangstelling of vragen hebben roepen we op om te reageren.

Valt je iets op in het deel van dit verslag wat je tot nu toe gelezen hebt? Juist ja, het woord Team komt heel vaak voor. In het beleidsplan wedstrijden 2016-2020 “Als Team naar de Top” wordt door Sportvisserij Nederland haar missie, visie en ambitie uitgesproken. Geweldig is om te zien dat wedstrijdvissen ook steeds meer een teamsport wordt en dat we zeker met de jeugd op de goede weg zijn. Mijn ervaringen zijn zeer positief in mijn eerste jaar als jeugdcoach, collegialiteit, het elkaar gunnen van, omgang jeugdige vissers onderling, allemaal zaken die onze sport naar een nog hoger plan tillen.

Frans Wulterkens
Jeugdcoach HF Midden Nederland
06-51147916Gerelateerde berichten
Facebook reacties

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.