Jeugdteam Midden Nederland vist weer

0 447
30 jun

We mogen weer!! Met de groep trainen en wedstrijden vissen is weer toegestaan. Dat betekent voor de komende maanden een volle agenda met trainingen en mooie wedstrijden. Je merkt dat iedereen er heel veel zin in heeft en erg gemotiveerd is.
Dit seizoen zijn we gestart, na enkele mutaties in ons team, met 7 talenten. Door het bereiken van de maximum leeftijd hebben Mathias en Kevin het team moeten verlaten. Nieuw voor dit seizoen zoals al eerder vermeld zijn Youri Lamers, Kenji Donselaar en Guus Bosman. Samen met Lieke Boersma, Stijn Kersten en de gebroeders Ties en Stan Dekkers vormen zij ons team. Een mooie mix van U15 en U20 vissers.


 
Komend weekend, 3 en 4 juli, staat het eerste weekend van de Top Team Competitie Dobbervissen Dames en U20 gepland bij Spannenburg in het Prinses Margrietkanaal. Een van de hoogtepunten van het seizoen voor ons en voor in totaal 15 jeugdteams. De trainingen zitten erop en als afsluiting van de voorbereiding hebben we afgelopen zondag een Youth Challenge wedstrijd op dit parcours gevist.


Het Margrietkanaal is een grillig water met enorm veel plezier en beroepsvaart wat de visserij heel lastig maakt. Dit bleek afgelopen zondag weer eens, stukken waar amper een vis te vangen was, alleen de laatste 6 stekken tegen het meer leverde redelijk vis op. Prima uitslagen in de vakken van onze deelnemers. Onze debutant Guus Bosman wint heel knap zijn leeftijdscategorie de U15 met een gewicht van 4,7 Kg. Geweldig Guus en nogmaals gefeliciteerd.


 
Dus komend weekend op naar Friesland. Na dit weekend volgen er nog verschillende wedstrijden waaraan we als team of individueel gaan deelnemen. Nog even dit!! Voor de N.K. Jeugd is dit jaar geen federatieve voorselectie, je kunt je dus direct opgeven voor de eindwedstrijd van het N.K.

 
Een aanrader dus om je op te geven. Mocht je dit van plan zijn en je wilt een keer meetrainen voor deze wedstrijd neem dan contact op met mij en we spreken af. Ook verenigingen waar meer kinderen zich hiervoor opgeven kunnen contact op nemen met mij.

Frans Wulterkens
Jeugdcoach HF Midden Nederland
06-51147916
Gerelateerde berichten
Facebook reacties

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.