Wil je naast je studie wat bijverdienen? Of ben je met pensioen maar nog lang niet uitgeblust? Vertel kinderen en volwassenen over water! We zoeken enthousiaste mensen voor rondleidingen op de waterzuiveringen in Duiven en Etten, gastlessen op scholen, bootexcursies op de Oude IJssel en de Berkel en lezingen op locatie.
Voor wie doen we dat?
We richten ons op leerlingen van het basisonderwijs, voortgezet onderwijs en vervolgonderwijs. Maar ook op volwassenen.
Waarom doen we dat?
We doen dit om onze bekendheid te vergroten én om mensen waterbewust te maken en na te laten denken over hun eigen rol in waterbeheer. Zodat we samen stappen kunnen zetten en steeds beter omgaan en maatregelen nemen vanwege het veranderende klimaat.
Wie zoeken we?
Het allerbelangrijkste: je vindt het leuk om voor een groep te staan en je kunt je verhaal enthousiast vertellen. Over de inhoud wordt je geschoold en regelmatig bijgepraat zodat je altijd over de meest actuele informatie beschikt. Het verhaal dat je vertelt is een verhaal op hoofdlijnen, zonder al te veel de techniek in te gaan.
Je hoeft niet alles te kunnen. Misschien wil je alleen gastlessen op scholen verzorgen. Of juist alleen rondleidingen op de waterzuiveringen geven. Hoe groter de groep mensen die meedoet, des te beter kunnen we rekening houden met jouw wensen en ervaring.
Educatie via het Nederlands Watermuseum
Je maakt deel uit van het team van het Nederlands Watermuseum. Zij zorgen voor begeleiding, regelmatige scholing en materialen die je voor de lessen nodig hebt. Je krijgt een vergoeding voor je uren en je reiskosten.
Meer weten?
Wil je meer weten of je direct aanmelden? Bel (0314-369369) of
mail met Sabine Hoitink van Waterschap Rijn en IJssel.
Klik hier voor meer informatie.